Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України! 22.08.2011

Дорогі колеги, щиро вітаю Вас з найбільшим національним святом - Днем незалежності України!

Прагнення до власної державності, незалежності і свободи завжди було притаманне нашому народу, його омріювали багато поколінь українців. І лише два десятиліття тому воно без війн та кровопролиття було здобуте, а учасниками і свідками становлення незалежної України стали ми.

Двічі приємно, що наша система господарського судочинства є ровесницею державної незалежності. Одночасно з розвитком новоутвореної молодої країни відбувалось і наше становлення.

У цей знаменний день бажаю, щоб успіх і впевненість супроводжували Вас у всіх починаннях, щоб взаєморозуміння і злагода сприяли діяльності, спрямованої на благо народу, щоб конкретними, добрими справами міцніла і утверджувалась Україна!

Нехай щедра українська земля дарує Вам сили та натхнення для здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а всі Ваші благородні вчинки будуть спрямовані на розквіт та зміцнення рідної Вітчизни!

Хай Божі благословення завжди будуть з Вами...

Детальніше »
Співчуття у зв'язку зі смертю Василя Джарти 17.08.2011

Вищий господарський суд України в особі Голови Татькова В.І., суддів та працівників апарату з почуттям великого суму сприйняли звістку про смерть Василя Георгійовича Джарти.

На 54 році перестало битися серце видатної і сповненої сил людини, мудрого керівника і досвідченого політика, турботливого сім'янина і надійного товариша.

Життєвий шлях В.Г. Джарти - це шлях вірного і сумлінного служіння державі й обраній справі, зразок гідності і добропорядності. Його життя було наповнене чесністю, відкритістю, любов'ю до рідної землі, на якій він працювала до останку, і стало взірцем для багатьох людей.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль, висловлюємо слова глибокого співчуття і підтримки родині та близьким Василя Георгійовича Джарти у зв'язку з його передчасною втратою. Хай Господь дасть Вам сил та мужності перенести це велике горе.

Переконані, що його світлий образ, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто був з ним знайомим.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 16.08.2011

 

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 20.09.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади

Вимоги до кандидата

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство" та "Журналістика", досвід роботи за фахом - 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.


Зразок заяви (PDF)
Детальніше »
Заява Голови Вищого господарського суду України Татькова В.І. з приводу факту скоєння ДТП суддею господарського суду Івано-Франківської області 11.08.2011

Ввечері 09 серпня 2011 року суддею господарського суду Івано-Франківської області Грицою Ю.І. була скоєна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина з агинула, а друга перебуває у важкому стані.

Як повідомляють інтернет-видання ("ZIK", "Правда.if.ua", "Newsmarket.com.ua", "Gazeta.ua" та ін.) за непідтвердженою інформацією водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп'яніння.

За фактом цієї пригоди проводяться відповідні слідчі дії.

Звертаю увагу всіх суддів та працівників господарської юрисдикції на обов'язок дотримання морально-етичних принципів поведінки.

Вважаю за необхідне головам та керівникам апаратів господарських судів терміново провести у своїх колективах роз'яснювально-профілактичну роботу щодо дотримання Кодексу суддівської етики та етики державного службовця.

У разі підтвердження вини судді та порушення ним морально-етичних принципів поведінки судді мною буде внесено подання до Вищої ради юстиції щодо позбавлення його статусу судді.

 

Голова Вищого господарського суду...

Детальніше »
За підсумками пленуму Вищого господарського суду України 27.07.2011

22 липня 2011 року відбулося засідання пленуму Вищого господарського суду України.

Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року доповів Голова Вищого господарського суду України Татьков Віктор Іванович. У своїй доповіді він детально зупинився на статистичних даних. Зокрема, зазначив, що у І півріччі 2011 року місцевими господарськими судами розглянуто 125,5 тис. звернень осіб за захистом своїх порушених прав і охоронюваних законом інтересів.

Найбільшу кількість звернень розглянуто господарськими судами міста Києва (20,7 тис.), Дніпропетровської (15,3 тис.), Харківської (14,4 тис.) та Донецької (8,4 тис.) областей.

Протягом І півріччя 2011 року до апеляційних господарських судів надійшло на розгляд понад 22,6 тис. скарг, що на 4 % більше, ніж у І півріччі 2010 року.

У звітному періоді до державного бюджету України сплачено або стягнуто 132,2 млн. грн. та 313,2 тис. доларів США державного мита.

Голова ВГСУ також відмітив напружену роботу касаційної інстанції. Так, за І півріччя...

Детальніше »
22 липня 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України 21.07.2011

 

22 липня 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України. В рамках роботи пленуму планується розглянути наступні питання та обговорити і прийняти проекти постанов:

- "Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року";

- "Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам";

- "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України";

- "Про хід виконання постанови пленуму Вищого господарського суду України від 25.02.2011 № 1 "Про підсумки роботи господарських судів України за 2010 рік та завдання на 2011 рік".

Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року доповідатиме Голова Вищого господарського суду України Татьков Віктор Іванович. Він зробить детальний аналіз роботи господарських судів у першому півріччі 2011 року, діяльність яких спрямовувалася на забезпечення належного рівня здійснення правосуддя в господарських відносинах, захисту...

Детальніше »
Оголошення 14.07.2011

 

22 липня 2011 року о 10.00  в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться засідання Пленуму Вищого господарського суду України, на якому будуть розглянуті такі питання та проекти постанов:

1. Про підсумки роботи господарських судів України в першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року.

2. Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам.

3. Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.

4. Про хід виконання постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 25.02.2011 № 1 "Про підсумки роботи господарських судів України за 2010 рік та завдання на 2011 рік".

 

З питань акредитації звертатися за телефоном: 536-05-72, 536-05-67

 

Секретаріат Пленуму ВГСУ

 

Оголошення 29.06.2011

             Повідомляємо, що 8 липня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті результати вивчення організації діяльності господарського суду Одеської області, а також питання затвердження Методики вивчення організації роботи судів, надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах та звільнення з адміністративних посад, скликання конференції суддів господарських судів України та інформація щодо роботи Ради суддів господарських судів України у І півріччі 2011 року.

 

20 червня 2010 року у Вищому господарському суді України відбулось засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради ВГСУ. 23.06.2011

У засіданні секції взяли участь науковці: кандидат юридичних наук, старший радник адвокатської фірми "Василь Кисіль та партнери" Беляневич В. Е., доктор юридичних наук, професор кафедри господарського права Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка        Беляневич О. А., кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та господарського права Академії адвокатури України Гура Р. М., кандидат юридичних наук, керуючий партнер юридичної фірми "Антіка", член Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України Кот О. О., доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, професор кафедри цивільного права Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Заслужений діяч науки і техніки України Кузнєцова Н. С., доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент НАПрН України Майданик Р. А., та судді: заступник голови Секції, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Є. В., заступник голови Секції,...

Детальніше »
Повідомлення 15.06.2011

В рамках реалізації норм Закону України "Про доступ до публічної інформації" на сайті Вищого господарського суду України внесено зміни щодо розташування та наявності інформації про діяльність суду.

Зокрема, до рубрики "Про Вищий господарський суд України" додано розділ "Судді ВГСУ", де можна ознайомитися з переліком працюючих суддів. До розділів "Керівництво ВГСУ" та "Апарат "ВГСУ" додана контактна інформація (номери телефонів, електронні адреси) керівництва та працівників апарату суду. Також оновлено рубрики "Державні закупівлі", "Інформація для громадян", де додана загальна інформація та текст Положення "Про забезпечення доступу до публічної інформації у Вищому господарському суді України".

На даний час йде доопрацювання веб-сайту Вищого господарського суду  і найближчим часом буде розміщено іншу інформацію передбачену ЗУ "Про доступ до публічної інформації". 

 

 

Начальник  відділу         К.  І. Тарасова