Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення 14.04.2011

Повідомляємо, що 21 квітня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті результати вивчення звернень щодо проблем фінансування господарських судів, в тому числі заборгованості по виплаті довічного утримання суддів за 2010 рік, результати вивчення організації діяльності господарського суду м. Києва та господарського суду м. Севастополя, а також питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України і надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

Інформаційне повідомлення 29.03.2011

28 березня 2011 року в приміщенні Вищого господарського суду України відбувся "круглий стіл" для представників засобів масової інформації на тему: "Проблеми земельного законодавства та судова практика у спорах, пов'язаних із земельними відносинами".

Секретар другої судової палати ВГСУ - Першиков Євген Володимирович розповів присутнім про основні напрямки узагальнення судової практики у земельних спорах, що провадить Вищий господарський суд України спільно з місцевими та апеляційними судами.

В рамках заходу Першиков Є. В. розповів, що одним із основних проблемних питань є розподіл спорів між адміністративними, цивільними та господарськими судами. Дуже часто суб'єкти звернення до суду остаточно не знають, а закон не дає чіткого визначення, у якому суді захищати свої права.

Суддя Вищого господарського суду України - Ходаківська Ірина Полікарпівна повідомила, що проблемними питаннями у земельних спорах є захист прав орендарів та осіб, що претендують на набуття земельних ділянок, оскільки законодавець наділив землевласників, по відношенню до останніх, більшими правами....

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 24.03.2011

28 березня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться круглий стіл для представників засобів масової інформації та громадських організацій юридичного спрямування метою якого є інформування громадськості про діяльність Вищого господарського суду України, зокрема по розгляду судових спорів, що виникають із земельних відносин. В рамках заходу планується обговорення законодавства, ще регулює питання земельних відносин, існуючої судової практики тощо.

У заході візьмуть участь секретар другої судової палати ВГСУ - Першиков Євген Володимирович, та суддя ВГСУ - Ходаківська Ірина Полікарпівна.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ та представників громадських організацій.

Захід відбудеться у приміщені Вищого господарського суду України за адресою:

м. Київ, вул. Копиленка 6, кім. 203. Початок заходу 11.00

 

Акредитація на захід за телефонами 536-05-72 до 10.00 28 березня 2011р. або

e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com      

Інформаційне повідомлення 23.03.2011

23 березня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудуться збори суддів Вищого господарського суду України.

Попередній порядок денний зборів:

1) Щодо підготовки та здачі декларації суддів Вищого господарського суду України; 2) Щодо структури і штатного розпису Вищого господарського суду України; 3) Щодо питання нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Вищого господарського суду України; 4) Інформація Голови ВГСУ щодо визначення спеціалізації суддів Вищого господарського суду України з розгляду конкретних справ; 5) Різне.

 

Початок заходу - 16. 00

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Копиленка 6, зал № 206

Додаткова інформація за телефоном:  536-05-72

 

 

                                                                  Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Прес-реліз 03.03.2011

02 березня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч суддів ВГСУ та представників проекту Ради Європи "Прозорість та ефективність судової системи України - пана Олексія Гоцула та експерта Джеремі Макбрайда. Від Вищого господарського суду України на зустрічі були присутні - Генадій Кравчук - секретар пленуму ВГСУ, а також судді - Григорій Мачульський та Олексій Муравйов.

Метою зустрічі був аналіз діяльності проектів Ради Європи в Україні, їх досягнення, а також обговорення пропозицій щодо подальшої співпраці із Вищим господарським судом України у сфері навчання суддів щодо впровадження Конвенції з захисту прав та основних свобод людини та рішень Європейського Суду з прав людини.

Експерти Ради Європи зазначили, що на їх думку в Україні зменшується кількість рішень із застосуванням норм Конвенції та врахувань рішень Європейського суду з прав людини. В свою чергу, суддями ВГСУ було зазначено, що для нас необхідно зрозуміти принципи застосування практики Європейського суду. Як приклад, було наведено рішення проти...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 03.03.2011

З 26 лютого по 02 березня 2011 року відбувся робочий візит делегації суддів та працівників апарату судів України до Вищої Школи Суддів Грузії. Поїздка була організована Судовою Асоціацією України "Фундація сприяння правосуддю".

До складу делегації увійшли представники загальних та спеціалізованих судів, зокрема, у поїздці взяли участь Міщенко Станіслав Миколайович - заступник голови Вищого спеціалізованого суду із розгляду цивільних та кримінальних справ, Першиков Євген Володимирович - секретар другої судової палати Вищого господарського суду України, Шевченко Олександр Васильович - заступник голови Апеляційного суду Київської області. Також було запрошено начальника управління ВГСУ - Зуєвич Лесю Леонідівну та керівника апарату апеляційного суду Київської області. Судову Асоціацію України представила Тарасова Катерина Ігорівна - голова Правління організації, Волкодав Наталія Борисівна - заступник голови Правління та Пісна Світлана Іванівна - експерт організації.

У рамках візиту учасників делегації ознайомили з судовою системою Грузії, системою...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 03.03.2011

25 лютого 2011 року по завершенню засідання пленуму Вищого господарського суду України відбувся прес-брифінг Голови ВГСУ Татькова Віктора Івановича.

У заході взяли участь представники близько десяти засобів масової інформації, що, здебільшого представляли юридичні видання.

Під час брифінгу Голова ВГСУ Татьков В. І. проінформував журналістів про своє бачення розвитку системи господарських судів, розповів про основні проблеми, що існують у судовій системі, а також наголосив на основних завданнях, що поставлені перед суддями.

Голова суду також зауважив на забезпеченні відкритої та прозорої діяльності Вищого господарського суду України задля реалізації права громадян на доступ до публічної інформації тощо.

Журналістам був наданий необмежений час на спілкування з головою суду та на надання запитань. Під час брифінгу, представники мас-медіа мали змогу задати біля двадцяти запитань, що стосувалися роботи автоматизованої системи розподілу справ, кадрових призначень, ситуації навколо судових справ пов'язаних з валютними кредитами та інше.

По закінченню брифінгу,...

Детальніше »
Щиро вітаємо із Днем народження Демченко Сергія Федоровича, голову Вищого господарського суду України у 2006 - 2010 роках! 21.02.2011

Шановний Сергію Федоровичу!

Приміть щирі вітання з нагоди Дня Вашого народження! Ваша багаторічна та наполеглива праця, Ваш професіоналізм та наполегливість у роботі сприяли багатогранному розвитку системи господарських судів та Вищого господарського суду України! Бажаємо Вам щастя, міцного здоров'я та позитивного бачення життя! Нехай доля збереже від негараздів, а віра, надія та кохання супроводжуватимуть Вас по життєвому шляху!

 

 

 

                                                        Вищий господарський суд України

Оголошення 18.02.2011

25 лютого 2011 року після засідання пленуму Вищого господарського суду України відбудеться брифінг Голови Вищого господарського суду України Татькова Віктора Івановича.

           

Місце проведення:

актовий зал ( к. 206) Вищого господарського суду України

             м. Київ, вул. Копиленка, 6

Акредитація журналістів за телефонами: 

536-05-72, (063) 222-78-22 або за e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com

Контактна особа: Катерина Тарасова

Прес-реліз 18.02.2011

18 лютого 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч керівника відділу міжнародно-правового співробітництва та звя'зків зі ЗМІ ВГСУ Тарасової Катерини Ігорівни із представниками засобів масової інформації та громадськості. 

В рамках зустрічі, було обговорено низку питань щодо співпраці господарської гілки судової влади та Вищого господарського суду України із засобами масової інформації, основні напрямки роботи нового Голови ВГСУ - Татькова В. І., а також надана загальна інформація щодо діяльності суду.

Тарасовою К. І. було зазначено, що віднині буде запроваджуватися максимальна прозорість діяльності Вищого господарського суду України та створюватися сприятливі умови для журналістів у висвітленні діяльності суду, суддів, забезпечуватися інформаційна підтримка журналістам, що займаються поданням інформації щодо процесів у резонансних судових справах тощо. На розгляд журналістам було представлено проект нового положення про акредитацію представників ЗМІ, яке, зокрема, з метою підготовки інформаційних матеріалів передбачає...

Детальніше »