Вищий господарський суд України
Голова ВГСУ Львов Б.Ю. і судді ВГСУ Бенедисюк І.М. та Москаленко В.С. взяли участь в Конференції, присвяченій відкриттю проекту технічної допомоги ЄС Twinning "Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні" 02.06.2014

29 травня 2014 року за участю Державної служби інтелектуальної власності України та державного підприємства "Український інститут промислової власності" відбулася урочиста Конференція, присвячена відкриттю проекту технічної допомоги Європейського Союзу Twinning "Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні" (далі - Проект).

У роботі названої Конференції взяли участь Голова Вищого господарського суду України Львов Б.Ю. і судді Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. та Москаленко В.С.

Учасникам Конференції повідомлено, що Координаторами Проекту визначено консорціум Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок та відомства Данії з питань патентів та торговельних марок та основною метою є проведення аналізу деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності щодо його відповідності законодавству Європейського Союзу, тренінгів та низки навчальних програм, зокрема, для суддів господарських, адміністративних та загальних судів, які розглядають справи з питань інтелектуальної власності.