Вищий господарський суд України
До уваги учасників судового процесу! 03.06.2014

Нагадуємо, що починаючи з 27.03.2014 року поштові відправлення, які надсилаються з материкової частини України, не приймаються поштою Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і повертаються у зворотному напрямку.

За даних обставин УДППЗ «Укрпошта» тимчасово призупинила приймання та доставку кореспонденції Вищого господарського суду України адресатам - судам та учасникам судового процесу, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

У зв'язку з цим просимо уважно стежити за повідомленнями на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України (vgsu.arbitr.gov.ua) щодо призначення дати та часу судових засідань.

Про дату та час судових засідань можна дізнатися також з відповідних ухвал Вищого господарського суду України, що розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень у порядку, визначеному Законом України "Про доступ до судових рішень". До Реєстру вносяться також постанови Вищого господарського суду України. Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу з можливістю пошуку, перегляду, копіювання та друку.

Крім того, інформацію про рух касаційних скарг та результати їх розгляду можна дізнатися у довідковій службі Вищого господарського суду України за телефоном +38 044 536-18-01.

Звертаємо увагу також на те, що у суді працює телефонна "гаряча лінія" +38(044) 207-52-32, за якою усі бажаючі можуть оперативно отримати необхідну інформацію, що стосується організації роботи системи господарських судів України, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань організаційного забезпечення діяльності судів.