Вищий господарський суд України
Громадськість високо оцінює ефективність організації роботи місцевих та апеляційних господарських судів 28.11.2014

На початку вересня цього року в місцевих та апеляційних господарських судах у рамках Всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду» проводилось анонімне опитування громадян-відвідувачів суду за ініціативою Ради суддів України спільно з Центром суддівських студій за підтримки Проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні».

86,5% громадян оцінили ефективність організації роботи місцевих господарських судів (дотримання строків та процедур розгляду справ; вчасність отримання повідомлень про розгляд справ; обґрунтованість затримки/перенесення судових слухань тощо) на "відмінно" та "добре"*.

Водночас 70,6% респондентів оцінили на "відмінно" та "добре" ефективність організації роботи апеляційних господарських судів *.

З результатами анонімного опитування громадян можна ознайомитися в рубриці "Довіра громадськості до системи господарських судів України".

Як повідомлялося раніше, громадяни вважають, що місцеві та апеляційні господарські суди при розгляді справи є незалежними та неупередженими.

*Анонімне опитування громадян-відвідувачів у 4 місцевих та у 2 апеляційних господарських судах не проводилося.

Відділ підготовки та організаційно-протокольного забезпечення проведення засідань Пленуму (секретаріат Пленуму), зборів суддів, Науково-консультативної ради та інших заходів