Вищий господарський суд України
У Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів 05.04.2017

4 квітня 2017 року у Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів Київського національного торговельно-економічного університету, під час якої студенти відвідали музей історії господарських судів України, зали судових засідань, атріум, бібліотеку.

В музеї історії господарських судів України відвідувачі дізналися про основні віхи становлення господарського судочинства, переглянули копії архівних документів, стенди, фотоальбоми, альбоми  публікацій та сотні експонатів, які розповідають про діяльність Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів. 

Зацікавленість студентів викликала розповідь про діяльність перших державних арбітрів Красноступа І.Я., Корчака І.І., Матвєєва Ю.Г. та голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Львова Б.Ю., їх заступників, про державних арбітрів та суддів у відставці, персональні вітрини яких розміщено в залах музею.

З інтересом відвідувачі переглянули фотоальбом "Сьогодення господарських судів України", звідки почерпнули інформацію про цікаве і  змістовне життя суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів України – семінари, наради, брифінги, суботники, колективні екскурсії на заводи та походи в театр, участь у спортивних змаганнях, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, дітей з шкіл-інтернатів та дитячих будинків тощо.

З особливою увагою молодь слухала розповідь про судову реформу в Україні та майбутнє господарських судів України.

"Висловлюємо подяку за чудову екскурсію, – написали відвідувачі в Книзі відгуків музею,– сподіваємось, що впишемо в історію суду наші імена. Ми будемо намагатись досягти рівня висококваліфікованих юристів, приклад яких ви нам сьогодні навели. Приймайте нас через декілька років!"

На згадку про цю подію зробили пам'ятні фото.