Вищий господарський суд України
У Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів Київського національного торговельно-економічного університету 27.11.2017

23 листопада 2017 року у Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для  студентів 1 курсу факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету, які навчаються за спеціальністю "Право".     

Під час екскурсії студенти відвідали музей історії господарських судів України, де ознайомилися з матеріалами, які розповідають про  основні етапи становлення арбітражно-судової системи України, оглянули персональні стенди та вітрини головних державних арбітрів, голів Вищого господарського суду України, державних арбітрів та суддів у відставці.

Відвідувачі переглянули копії архівних документів про діяльність господарських (арбітражних) судів починаючи з 1942 року, стенди, фотоальбоми, альбоми  публікацій та виставкові вітрини, у яких відображено сьогодення Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів. 

Молодь з інтересом слухала розповідь про професійну та наукову діяльність суддів Вищого господарського суду України та господарських судів України, про їх участь в антитерористичній операції, благодійну допомогу учасникам антитерористичної операції, дитячим будинкам, школам-інтернатам.

Жваву дискусію викликали питання реформування судової системи України та майбутнього господарських судів України.           

Студентам сподобалися актовий зал, конференц-зал, бібліотека суду, зали судових засідань, де вони змогли уявити себе учасниками  судового процесу.

На згадку про цю подію були зроблені пам'ятні фото.